RNDr. Lenka Řeháková
jednatelka

Lenka vystudovala Přírodovědeckou fakultu UK v Praze obor Biologie. Pracovala jako odborný pracovník výzkumu a vývoje ve Fyziologickém ústavu AV ČR, poté jako medicínská reprezentantka ve farmaceutické společnosti.
Do společnosti EponaCell nastoupila na pozici obchodního manažera a vedoucího jištění jakosti. Nyní zastupuje společnost jako jednatelka odpovědná za výrobu, obchodní a marketingové aktivity.
Hovoří česky, anglicky, německy a francouzsky.
email: lenka.rehakova@eponacell.cz
tel: +420 774 223 312

 

 

Ing. Liliana Berezkinová
manažerka pro marketing a business development

Liliana absolvovala studium na Vysoké škole finanční a správní v oboru Business Management a Corporate Finance a stáž na prestižní vzdělávací instituci IESE. Je současně členkou dozorčí rady mateřské skupiny SinBio a členkou představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, v rámci které řídí projekt pro začínající podnikatele Svou cestou – Young Business. Je předsedkyní představenstva společnosti Nanopharma a členkou dozorčí rady skupiny SinBio. Přednáší a publikuje na témata transferu technologií a inovací, řízení klastrů a řízení start-upových společností.
Ve společnosti EponaCell má v kompetenci strategický rozvoj společnosti v oblasti business developmentu, marketingu a obchodu.
Hovoří plynně anglicky, německy, španělsky a česky.
email: berezkinova@nanopharma.cz
tel: +420 734 266 109

 

 

 

Mgr. Petr Jamrož
obchodní manažer

Petr absolvoval studium na Univerzitě Palackého v Olomouci v oboru Systematická biologie. Působil ve Fakultní nemocnici Ostrava na oddělení lékařské genetiky na pozici cytogenetik. Poté pracoval jako obchodní zástupce později jako sales a marketing manažer ve společnosti bioMérieux. V rámci společnosti Becton Dickinson působil na pozici key account manager.
Ve společnosti EponaCell má odpovědnost za obchodní aktivity společnosti.
Hovoří anglicky, polsky a česky.
email: petr.jamroz@eponacell.cz
tel: +420 731 195 959