Četla jsem, že po aplikaci kmenových buněk se na to nesmí 6 tydnů stoupat, je to pravda? Eva Konečná, Chrudim
Dobrý den, Evo,
po aplikaci buněk může zvíře na nohy klidně stoupat. Jen nesmí být v zátěži, ale dodržovat klidový režim. Ten určí ošetřující veterinární lékař podle rozsahu poškozené tkáně pacienta.
Pěkný den

Slyšel jsem o léčbě krevní plazmou, je to to samé jako kmenové buňky? Pokud ne, tak v čem je rozdíl, co je lepší? Díky Jirka
Dobrý den, Jirko,
krevní plazma obsahuje minimum kmenových buněk, které jsou při léčbě klíčové. Právě velký počet kmenových buněk, získaných jedině kultivací (množením), zajistí kvalitní regeneraci postižené tkáně. Navíc kultivované kmenové buňky se oproti krevní plazmě aplikují jednorázově.
Hezký večer

Dívala jsem se na vaše stránky a metoda se mi líbí. Ale naše veterinářka o této metodě nechce ani slyšet, co můžu udělat? Jitka z Olomouce. Přeju hodně úspěchů
Dobrý den, Jitko,
nevím, proč Vaše ošetřující veterinární lékařka o této metodě nechce slyšet. Možná nemá zkušenosti s odběrem kostní dřeně a tak se takového zákroku bojí. Doporučíme Vám veterinární lékaře, kteří se odběru kostní dřeně neobávají a Vaše zvíře Vám ošetří. Nebo zkuste paní veterinářku přesvědčit, že chcete u Vašeho zvířete aplikovat kmenové buňky a ona se do zákroku nakonec pustí.
Hodně štěstí

 

Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec